November 2016

The sound of silence

3. november 2016 at 19:19 | blackbird
Asi bych mohla leccos vysvětlit. Třeba proč můj poslední článek je napsaný v únoru (a přesto si živě pamatuju, jak jsem si říkala, "tak a teď budu psát minimálně článek týdně.") Fakt si ten den dost dobře pamatuju.
A pak nějak nepřicházely nápady, ani vlastně nevím, proč jsem zpočátku nic nepsala. Dokonce koukám, že i od té doby, jsem se pokoušela navrátit (ale pouze v Rozepsaných článcích).

Nejvíc mi na "barlie" vadí to, že mi spousta lidí řekla, že si s tím vybaví "barbie", což pochopitelně nebyl účel. Důvod je prostě, že tahle přezdívka vznikla v době, kdy jsem byla fangirl do všeho a "barlie" je prostě spojení mého jména Bára s jménem Billie (což je zpěvák z Green Day). No, takže tak.

Každopádně jsem se tedy rozhodla, že se sem vrátím, čistě jen ze svého pocitu (poslední dobou se snažím více řídit intuicí, než rozumem) zatím to dělám jen chvíli, tak nevím, kam to povede. Pokud tak nějak budu cítit, že je "správný" vrátit se sem, pak v tom budu pokračovat. Chci psát častěji (tak 2x týdně) a psát různorodý články. Pokusím se psát víc o sobě, což by vlastně mohlo blogu i mému psaní prospět (protože to byl vlastně hlavní důvod, proč jsem přestala psát. Měla jsem pocit, že je v tom moc ze mně a nebyla jsem schopná to prostě vydat.) Takže tvůrčí krize dalo by se říct? Asi ano.

Každopádně rozhodně je její konec a já jdu nadšeně zpátky psát.