January 2016

Knižní výzva 2016

24. january 2016 at 10:42 | blackbird |  Books

Další rok, další knižní výzva. Kdyby to někoho zajímalo tady je odkaz na moji knižní výzvu z loňského roku. Loni jsem neměla vůbec odhad, kolik tak ročně přečtu knih. Tak jsem dala třicet a čekala jsem, co se stane.
Ke svému milému překvapení jsem zjistila, že jsem jich za ten rok přečetla 45.
Proto aby to tedy skutečně byla výzva, chci jich letos dát padesát a zapojím se opět do knižní výzvy u Ells. Ale třeba se zas trumfnu, uvidíme!


Zas jiný číslo na konci

1. january 2016 at 19:14 | blackbird |  Underground
Blah další rok a já se jdu přidat k salvě článků na téma, že se nám změnilo číslo v kalendáři. Juhů.

Musím říct, že jsem teda dřív (dokonce ještě loni) děsně prožívala změnu roku. Ale teď mi to nijak nepřijde. Novoroční předsevzetí jsem si sice dala, ale nemám v plánu je sem vypisovat. Jednak proto, že nevidím důvod, proč bych to sem měla psát a taky, že pochybuju, že by to někoho nějak extra zajímalo.

Každopádně je jedna věc ke které bych se chtěla rozepsat a kterou bych chtěla letos změnit, tudíž by se dala považovat za velkolepé novoroční předsevzetí.
Od tý doby, co chodím na gympl si připadám v jednom kole. Já ani nedokážu určit, co mi vlastně zabíjí veškerý můj čas, ale něco to je. Těžko říct co, protože věci do školy nijak obvzlášť nedělám a naopak věcí, co chci dělat taky nedělám (viz moje ctěná aktivita na blogu, že.)

2016