October 2015

Outside(r)

30. october 2015 at 19:52 | blackbird |  Underground
Přemýšlím nad tím, proč je život tak děsně super, když jsou prázdniny a proč je tak na nic, když je škola.
Myslím, že ve finále ta škola sama o sobě není rozhodující (nebo alespoň u mě), protože se jí ve svém volném čase věnuju minimálně.

Je to o rozhodnutích. A tak co mě má k tomu, že přes prázdniny se rozhodnu "jo, tak tohle budou ty dva nejlepší měsíce mýho života" a pak to vážně vyjde? Pokaždý když přijde náznak mé typické špatné nálady si řeknu "ne, teď prostě ne" a funguje to?

Jaktože o prázdninách si umím všechno vyjasnit a vidět vše s jasnou hlavou a přes školní rok nikoliv?

I need a fucking miracle | via TumblrUntitledUntitled

Smysl

11. october 2015 at 21:23 | blackbird |  Underground
One day its here and thes its gone
How are you still holding on?

Co je pointou života, když je každý den jiný? Co je pointou toho, že uprostřed vesmíru je malá planetka plná lidí?
Proč tu jsme? Lidem, co tvrdí, že je to vše jen velká náhoda, nevěřím. Skutečně věří, že jsme se tu ocitili naprosto náhodou? Zrovna uzpůsobění podmínkám, které jsou zde. Zrovna ty dvě buňky se sťukly, ne jednou ale nespočetnětkrát. Pokud skutečně existujou skeptici, kteří zarytě tvrdí, že to vše je jen "pokus omyl" upřímně je lituju. To není víra v něco většího? V něco honosnějšího a velkolepějšího?

(23) Tumblr

Spousta věcí jim takhle hraje do karet. Protože život je pomíjivý. Dny běží a najednou z dnů jsou týdny, měsíce, roky a staletí. Lidi zapomínají. Lidi odcházejí. Přicházejí. MIzejí.
Proč tu jsme? Proč dny běží stále rychleji a my nestíháme nacházet odpovědi na otázky na které tak palčivě chceme znát odpověď, tak moc až radši na ty otázky zapomínáme a nezabíráme se jimi. Nebo aspň ne dnes, až zítra.